Sonya i Marysia

Sonya i Marysia trafiły do nas z Łucka, obecnie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję. Sonya – na początku jest bardziej ostrożna niż siostra, ale po chwili przytula się do człowieka i zaczyna mruczeć. Uwielbia leżeć na kolanach, rękach i twarzy, aby tylko być jak najbliżej. Jest pełna energii i pomysłów do zabawy 🙂 Sonya i Marysia to wielkie pieszczochy, nie boją się nowych osób. Obie uwielbiają się bawić i skupiać na sobie uwagę. Sonya bardzo ładnie pozuje, także na dwóch łapach 🙂 Jest jej wyjątkowo do twarzy w piórach i z rybką 🙂 Testy felv/fiv ujemne.

Szukamy dla Sonyi i Marysi wspólnego kochającego, opiekuńczego domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem i oknami, który otoczy kotki najlepszą opieką.

UWAGA!
 
Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
 
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link:https://tinyurl.com/ankietaSnL), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
 
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: październik 2021

Category: