Sisi

Sisi trafiła do fundacji z krakowskiej ulicy – a dokładnie z auta w którym się schowała, obecnie mieszka w domu tymczasowym, gdzie czeka na adopcję.
Sisi to kotka wyjątkowo społeczna, uwielbia się przytulać, zawsze wita gości pod drzwiami, lubi dostawać dużo uwagi, niewybredna co do jedzenia, potrzebuje dużo zabawy. Jej ulubionym zajęciem jest aportowanie małych piłeczek. Gdy ma ochotę się pobawić potrafi przynieść swoją ulubioną zabawkę i dosłownie wkładać ją w ręce osoby, z którą chciałaby się bawić. Jeśli nie dostaje uwagi, o którą prosi to często sama zaczyna rzucać piłeczkę i ją ganiać. Wszędzie się wspina, wskakuje na szafki, zwiedza całe mieszkanie. Chętnie towarzyszy w sprzątaniu, gotowaniu i innych aktywnościach domowych. Jest bardzo odważna, nie bywa nieśmiała, szybko ufa ludziom. Nie lubi zostawać sama.
Szukamy dla Sisi niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który otoczy ją najlepszą opieką i wykastruje w odpowiedni wieku.

 

UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizytę lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

 

Data urodzenia: kwiecień 2022

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: jeszcze nie