Sima

Sima przyjechała z Łucka, obecnie mieszka w domu tymczasowym, gdzie czeka na adopcję.
 
Sima jest bardzo towarzyska – jeżeli robisz pranie, gotujesz lub zajmujesz się czymś ważnym, możesz liczyć na obecność tego kociego asystenta. Nie lubi siedzieć sama, zdecydowanie preferuje rozpływać się w ludzkich ramionach, głaskana i miziana do upadłego. Sima ubóstwia też być czesana, aż ją od tego wywraca! Od hałasów i rozgardiaszu woli porządek i spanie. Kiedy ucina drzemkę, najchętniej wybiera za posłanie swojego człowieka lub dowolny kąt w mieszkaniu, z którego jednak będzie miała dobry widok na cały teren. Nie jest wybredna, ale na pewno jest małym łakomczuchem, więc przy każdej wizycie przy lodówce z pewnością będzie Ci towarzyszką.  Zabawa? Oczywiście, że tak! Sima uwielbia zabawę, szczególnie gonitwę za piłeczkami, polowanie na pluszowe myszki, zapasy z poduszką, a nawet szukanie co schowało się pod dywanem. Ale uwaga – Sima to czyściocha, więc bądź gotów na ciągłe przerwy od zabaw na higienę osobistą.
 
Szukamy dla Simy bezpiecznego, kochającego domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i oknami, który otoczy ją miłością i najlepszą opieką.
 
 
 
UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
 
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizytę lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i
naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
 
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji
 
 

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: 2020

Category: