Sebi

Sebi trafił do fundacji z Kijowa, obecnie mieszka w domu tymczasowym, gdzie czeka na adopcję. Sebi to rozbrykany młodziak z wielką energią do zabawy. Najbardziej aktywny jest w godzinach porannych i wieczornych. Za to przesypia całą noc do wschodu słońca🙂 a w dzień najczęściej odsypia poranne harce. Uwielbia wędkę, tunel i gonitwę za piórkami. Korzysta z kuwety bezproblemowo. Nie wiemy jak będzie dogadywał się z innymi kotami, kota rezydenta często zaczepia łapą i podgryza i dominuje nad nim poziomem energii i chęcią do zabawy. Być może z powodu tego, że kot rezydent niedowidzi i ucieka przed nim, stał się łatwym celem, a ze zdrowym, młodym kotem lepiej by się dogadał. Sebi daje się głaskać, brać na ręce, jest ufny w stosunku do ludzi. Kot idealny🙂

Szukamy dla Sebiego bezpiecznego i kochającego domu, który zapewni mu najlepszą opiekę.

Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz zabezpieczenie najczęściej otwieranych okien przed wypadnięciem kota.

UWAGA! 
 
Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSew3YwtYld…/viewform….. ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
 
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji
 
 

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: 2021

Category: