Sam

Sam wraz z rodzeństwem trafili do fundacji z Nowej Góry, obecnie Sam mieszka w domu tymczasowym z innymi naszymi podopiecznymi i czeka na adopcję.
Sam jest wesołym kocurkiem, który szybko dogadał się z innymi kotami w domu tymczasowym i zaprzyjaźnił z mieszkającymi tak ludźmi. Najłatwiej jest zaprzyjaźnić się z Samem zabawą, kocurek długo nie usiedzi obojętnie wobec jakiejś fajnej zabawki. Sam lubi wszystkie zabawki – zaczynając od kocich wędek a kończąc na szeleszczących papierkach. Inne ulubione zabawy to kocie zapasy oraz ganianie po domu. Kocurek jest energiczny i ciekawski, choć bywa ostrożny wobec nowych rzeczy.
Sam choć jest mniej śmiałym w kociej grupie, choć daje się namówić na jakieś pieszczoty, szczególnie wtedy kiedy jest rozespany albo zajęty jedzeniem .
Kocurek świetnie się dogadują z rezydentami, dwoma dorosłymi kocurami od których uczy się serdecznego kontaktu z człowiekiem i wszelkich ważnych umiejętności w kwestii bycia kotem takich jak: ganianie za byle zabawką, domaganie się przysmaków i pełnej miski.
Sam korzysta z kuwetki i chętnie zagląda do miseczki żeby napełnić koci brzuszek karmą mokrą lub suchą.

 

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: jeszcze nie

Data urodzenia: maj 2019

Category: