Rino

Trzy kociaki zostały przez nas uratowane przed skutkami kociego kataru na początku września 2020 roku z obory w Wiatowicach k/Krakowa. Po wyleczeniu i pozbyciu się pasożytów zamieszkały wraz z mamą Rafaellą w domu tymczasowym.
Rino – kocur, chętny do zabawy każdym elementem wystroju domu, łącznie z karniszami i lampami, uparty i skłonny do zaczepiania innych kotów dwa razy większych od niego, najbardziej biały z całej trójki i największy żarłok
Rino jest świetnym kandydatem na dokocenie.
Szukamy dla Rina niewychodzącego, odpowiedzialnego domu, który pokocha go tak, jak na to zasługuje. Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz najczęściej otwieranych okien.
 
 
UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizytę lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji
 

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: lipiec 2020

Category: