Renia

Renia trafiła do nas jako malutkie kocię wraz z mamą i piątką rodzeństwa, niestety szybko okazało się, że rodzinka choruje na panleukopenię, którą udało się przeżyć tylko dwóm kotkom z miotu i ich matce. Obecnie Renia jest już całkiem zdrowa i zupełnie nie pamięta swojej ciężkiej choroby. Koteczka jest bardzo towarzyska, uwielbia towarzyszyć człowiekowi w domowych obowiązkach, chętnie przyjmuje też wszelkie pieszczoty i uwielbia siedzieć na kolanach, głośno przy tym mrucząc.
Jak na kociaka przystało Renia jest energiczna, lubi się bawić wszelkimi myszkami, piłeczkami i wszystkim co wpadnie jej w łapki 😉 Doskonale dogaduje się z innymi kotami, nie narzuca im swojej obecności, ale też chętnie się z nimi bawi, gdy mają na to ochotę. Najchętniej jednak czas spędza ze swoją siostrą Xeną lub którąś z przyszywanych sióstr – Sonią lub Bellą, dlatego też bardzo chętnie znajdziemy jej dom w dwupaku z którąś z nich (choć nie jest to warunek konieczny do adopcji).
Koteczka nie grymasi przy miseczkach, bezbłędnie korzysta też z kuwetki.
Szukamy dla Reni domu niewychodzącego (z zabezpieczonymi najczęściej otwieranymi oknami i balkonem – jeśli jest), który otoczy małą opieką i miłością, a także zadba o jej kastrację.

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Teresa – teresa.borzecka@stawiamynalapy.pl; tel. 691 649 992 (poniedziałek-piątek godz. 17-21 lub sobota godz. 12-21)

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: jeszcze nie

Data urodzenia: lipiec 2019

Category: