Remi (i Horus)

Remi i Horus trafili do fundacji z Iwanowic Włościańskich, mieszkają obecnie w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
Pierwsza opiekunka Remi tak opowiada o koteczce : Naszym zdaniem jest najmądrzejsza z rodzeństwa. Pierwsza rozpracowała otwieranie kojca, nauczyła się otwierać przesuwne drzwi i wyczaiła, że jak chcemy ją złapać do spania to musi się schować za piekarnik bo tam jej nie dosięgniemy. Od kilku dni zrobiła się przytulaskiem (wcześniej wolała pokonywać kilometry wokół mieszkania). Uwielbia bawić się wędka i wieżą z piłeczkami. Wspinaczkę na drapak w ciągu sekundy opanowała do perfekcji. Jest najbardziej rozgadana z całej ekipy, ciągle dyskutuje tu o jedzenie, tu żeby otworzyć kojec, tu że chce się poprzytulać. Ostatnie 11 tygodni spędziła w towarzystwie rodzeństwa, dorosłej kotki, psa, a nawet królika. Miała też kontakt z małymi dziećmi (2+) i wszystkich darzy sympatią. Gady nie cieszą się zbyt wielkim zainteresowaniem. Kuwetkuje wzorowo od 4 tygodnia życia.
Obecna opiekunka dodaje : Remi to urocza dziewczynka, przytulanka. Bardzo towarzyska, lubi ludzi i inne zwierzęta. Jest bardzo ciekawska i inteligentna. Towarzyszy człowiekowi w wielu aktywnościach.
 
 
 

Data urodzenia: wrzesień 2021

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: jeszcze nie

Category: