Pucyfer

Pucyfer trafił do fundacji z mama i rodzeństwem z jednej z krakowskich ulic, obecnie mieszka w domu tymczasowym, gdzie czeka na adopcję.
Pucyfer jest bardzo towarzyskim kotem,  podążał za mną zawsze i wszędzie, interesował się nawet nalewaniem soku. Bardzo lubi głaskanie i przytulanie, zawsze mruczy i nastawia się 🙂 Codziennie spał ze mną w łóżku. Jest równie energiczny co jego siostra, codzienna zabawa wędką jest obowiązkowa, ale Pucyfer może się bawić wszystkim, nawet zmiętym paragonem 😃 Ma wielki apetyt i chętnie zjada każde jedzonko, z kuwety korzysta bezbłędnie.
Szukamy dla Pucyfera niewychodzącego, bezpiecznego i kochającego domu, chętnie z siostrą Amber, z którą mieszka w domu tymczasowym. Szukamy im domu, który otoczy kotki najlepszą opieką.
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz zabezpieczenie najczęściej otwieranych okien przed wypadnięciem kociaka.

 

UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizytę lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

 

Data urodzenia: kwiecień 2022

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak