Pixie i Dixie

 
 
Pixie i Dixie trafiły do fundacji z krakowskich działek, obecnie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
Kotka Dixi jest bardzo inteligentna, wesoła i ciekawska. Uwielbia uczestniczyć w życiu domowym – sprzątanie, pranie, zmywanie. Bardzo dobrze czuje się wśród ludzi nie boi się głaskania chętnie wskakuje na kolana. Bardzo dużo mruczy. Bezbłędnie opanowała korzystanie z kuwety. Przybiega jak się ją woła na jedzenie i do głaskania. Uwielbia szaleństwa i polowanie z bratem. Bardzo lubi bawić się piłeczkami i zabawkami z piórkiem. Jest mocno związana z bratem.
Kocurek Pixi jest bardzo inteligentny, ciekawski a zarazem ostrożny nieśmiały i płochliwy. Lubi towarzystwo domowników, ale dla gości bywa nieśmiały Jest bardzo zżyty z siostrą. Bardzo ją obserwuje i naśladuje. Bezbłędnie opanowała korzystanie z kuwety. Przybiega jak się go woła na jedzenie. Uwielbia spać w łóżku z domownikami. Uwielbia szaleństwa i polowanie z siostrą. Bardzo lubi bawić się piłeczkami i zabawkami z piórkiem. Fascynują go ptaki.
 
 
 

odrobaczenie: tak

szczepienie: tak

kastracja: jeszcze nie

data urodzenia: wrzesień 2020

Category: