Pinuccia

Trzy kociaki zostały przez nas uratowane przed skutkami kociego kataru na początku września 2020 roku z obory w Wiatowicach k/Krakowa. Po wyleczeniu i pozbyciu się pasożytów zamieszkały wraz z mamą Rafaellą w domu tymczasowym. Kociaki są od początku przyzwyczajone i do kontaktu z człowiekiem, ciągłej zabawy i odkrywania świata.
Pinuccia – kotka, początkowo nieco nieśmiała i płochliwa, z czasem coraz bardziej szalona, wyjątkowy biegacz i skoczek, opanowała wieszanie się na klamce i otwieranie drzwi, potrafi wskoczyć na wiszący na ścianie obraz albo okap kuchenny, najbardziej czarna z całej trójki
Koty są do wzięcia razem, w dwupaku albo samodzielnie, ale najlepiej do dokocenia – wszystkie uwielbiają towarzystwo. Bezproblemowo korzystają z kuwety, są w miarę grzeczne w nocy i nie bałaganią zbytnio na mieszkaniu. Polecają się tylko do domu niewychodzącego i zabezpieczonego.
Szukamy dla Pinucci niewychodzącego, odpowiedzialnego domu, który pokocha ją tak, jak na to zasługuje, a w przyszłości zadba o kastrację. Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz najczęściej otwieranych okien.
 
 
 
 
 

odrobaczenie: tak

szczepienie: tak

kastracja: jeszcze nie

data urodzenia: lipiec 2020

Category: