Pinta

Opis miotu: Miot P (P, jak pierwszy i jak linia najlepszych koni z Janowa Podlaskiego) to dzieciaki urodzone przez zdziczałą kotkę. Kotka została nazwana w domu tymczasowym Rywką i jest kotką obdarzoną niezwykłą inteligencją i sprytem a jej dzieci zdecydowanie to po niej odziedziczyły.
Wszystkie kocięta są bardzo towarzyskie i mega pozytywne. Całe rodzeństwo jest ze sobą bardzo zżyte i bardzo ładnie się między sobą bawią. Ponieważ wychowują się w dużej grupie kotów i doskonale się czują wśród nich adopcja możliwa w dwupakach, na dokocenie a dla pozytywnego szaleńca całą grupą.
Mają 100% trafień do kuwety, nie łobuzują nadmiernie w nocy i ogarniają ideę drapaka. Są zdrowe i mają świetne apetyty – jedzą BARFa i dobrej jakości mokrą karmę. Dom tymczasowy chętnie zrobi tutorial z kociego żywienia i chętnie posłuży radą we wszelakim kocim temacie.
Pinta – jedyna kotka w miocie. Ma bardzo łagodny charakter i jest bardzo zrównoważonym kociakiem. Ma zadatki na to, że wyrośnie na kocią damę i jest bardzo dziewczęca. Od początku jest bardzo blisko ze swoją mamą, ale też bardzo dobrze się dogaduje ze starszymi kotami w domu i bardzo ładnie się z nimi bawi. Najlepiej dogaduje się z bratem Piropem i bardzo by chciała dalej z nim mieszkać.

 

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: jeszcze nie

Data urodzenia: maj 2020

Category: