Pierdółek

Pierdółek i jego bracia Puszkin i Plemień trafili do fundacji z Morska po stracie mamy, obecnie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
 
Pierdółek to najsubtelniejszy maluch rodzeństwa, co nie oznacza, że obce są mu szalone skoki i wygłupy. Jednak zdecydowanie najszybciej rezygnuje z nich jednak na rzecz kocio-ludzkich przytulanek. W jakiś niezwykły sposób kot, który ułamek sekundy temu siedział na podłodze, jest już na naszych kolanach, idealnie dopasowany do ich kształtu, i rozmruczany patrzy nam głęboko w oczy. Przyjaźnie podchodzi też do innych kotów, a psa traktuje jako całkiem fajną podgrzewaną poduszkę. Fascynuje go woda – potrafi spędzić długie kocie minuty na obserwacji człowieka biorącego prysznic lub badaniach wody cieknącej z kranu. Być może to właśnie on dostanie w przyszłości nobla z fizyki. Również do
jedzenia i odkrywania nowych rzeczy podchodzi ze spokojną, metodyczną dokładnością. Bezbłędnie radzi sobie z kuwetą.
 
Szukamy dla Pierdółka niewychodzącego, bezpiecznego i kochającego domu, który wykastruje kocurka w odpowiednim wieku. kocurek przed adopcją zostanie przebadany kardiologicznie.
 
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz zabezpieczenie najczęściej otwieranych okien przed wypadnięciem kociaka.
 
 

 

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
 
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3bEnRi0x-7whvKQMJgFAm3M4ZZXXYPN5Kd1yCABMJz36WXLolzl0xyxmM…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)
 
 
#kotdoadopcji #stawiamynalapy 
 
 

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: jeszcze nie

data urodzenia: maj 2021

Category: