Perełka

Perełka trafiła do nas z stodoły w Przylasku Rusieckim, znaleziona po zaginięciu kociej mamy. Niestety z czwórki kociaków przeżyła tylko Perełka i jej brat Śnieżynek, który już znalazł dom.

Opiekunka z domu tymczasowego tak pisze o koteczce :
Perełka – Jest młodą szaloną koteczką, którą rozrabia na całego, biega po cały mieszkaniu bawi się dosłownie wszystkim, nawet płatkami kwiatków które stoją na oknie. Zwykle jak ona wpada na parapet to kwiatki lądują na ziemi a ta bada listki i kwiatki. Rośnie nam chyba mały badacz ;)
Koteczka też chowa się po katach albo pościeli podczas zabawy i jak się szuka jej i mówi a gdzie jest kolorowa ? To ona wychyla łebek i mru albo miał i wychodzi z kryjówki .
Nasza fotograf dodaje : Żywe srebro, pomimo że jest najmłodsza i najmniejsza rządzi w domu i ściga resztę zdziwionych kotów. Bawi sie wszystkim, ma swoje ukochane wędki, kiedy jest zmęczona głośno domaga się wpuszczenia do klatki, gdzie ma legowisko. Lubi głaskanie i mruczy przy tym jak traktor, ale na trzymanie na rękach nie ma czasu, bo ciągle gdzieś pędzi. Słodziak jednym słowem :D

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: nie

Data urodzenia: październik 2018

Category: