Pepo

Pepo wrócił do nas po 6 latach adopcji wraz z bratem Tufim, obecnie kocurki czekają na adopcję w domu tymczasowym.
Jak opowiada o nich opiekunka tymczasowa :Jeśli chodzi o Pepo to nazywamy go w domu “Płaczkiem” ponieważ na początku gdy do nas trafił był bardzo rozżalony i dużo płakał, jeśli się go nie tuliło :( W ciągu dnia jest samodzielny, zajmuje się swoimi sprawami kocimi ale wieczorem szuka towarzystwa człowieka i lubi być obok, położyć się na poduszce, przycupnąć na kanapie.
Na pierwszy rzut oka Pepo jest odważniejszy, chętniej i szybciej zaczął zwiedzać mieszkanie i poznawać domowników, jednak nie czuje się komfortowo w hałasie i kiedy jest więcej gości. Pepo jest kotem, który bardzo szybko potrafi się dopasować do nowej grupy kociej, szybko złapał co może robić a czego nie i jaka jest przestrzeń kotów rezydentów. Jeśli chodzi o kontakty z człowiekiem to typ kota, który lubi mocniejsze głaskanie i i masowanie od delikatnych czułości.
Pepo grzecznie korzysta z kuwetki i ma dobry apetyt. Kocurek ma początki niewydolności nerek, pod kontrolą lekarza, dostaje codziennie suplement wspomagający nerki.

Szukamy dla Pepa niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który otoczy go najlepsza opieką. Szukamy mu domu w parze z Tufim

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Pobierz ankietę adopcyjną (link: http://www.stawiamynalapy.pl/…/Ankieta_Adopcyjna_SnL…), zapisz ją dysku komputera, otwórz w programie Adobe Reader, a następnie wypełnij, zapisz i wyślij do nas na adres e-mail podany w ogłoszeniu kota, którego chcesz adoptować. Poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Teresa – teresa.borzecka@stawiamynalapy.pl; tel. 691 649 992 (poniedziałek-piątek godz. 17-21 lub sobota godz. 12-21)
#kotdoadopcji #stawiamynalapy

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak

Data urodzenia: 2014

Category: