Pepe ( i Poldek )

Pepe i Poldek to bracia, którzy trafili do nas z podkrakowskiego Cholerzyna. Obaj są dość nieśmiali do obcych ludzi, lecz trochę cierpliwości i zabawy wystarczy by zachęcić ich do wyjścia z ukrycia. Pepe gdy przekona się do swojego człowieka lubi być głaskany, Poldek to raczej kot towarzyszący, lecz nie jest typem miziaka. Obaj uwielbiają się bawić wszelkimi myszkami, piłeczkami i wędką z piórkami. Są ze sobą mocno zżyci, więc chętnie znaleźlibyśmy im wspólny dom.
Obaj chętnie jedzą zarówno mokrą, jak i suchą karmę wysokomiesną, bez problemu korzystają z kuwetki.
Szukamy dla kocurków domu niewychodzącego, który otoczy ich miłością i cierpliwie poczeka aż odwzajemnią to uczucie. Warunkiem adopcji jest zabezpieczony balkon (jeśli jest) i najczęściej otwierane okna.

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Pobierz ankietę adopcyjną (link: http://www.stawiamynalapy.pl/…/Ankieta_Adopcyjna_SnL_form.p…, zapisz ją dysku komputera, otwórz w programie Adobe Reader, a następnie wypełnij, zapisz i wyślij do nas na adres e-mail podany w ogłoszeniu kota, którego chcesz adoptować. Poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Teresa – teresa.borzecka@stawiamynalapy.pl; tel. 691 649 992 (poniedziałek-piątek godz. 17-21 lub sobota godz. 12-21)
#kotdoadopcji #stawiamynalapy

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak

Data urodzenia: wrzesień 2019

Category: