Paula

Paula trafiła do fundacji po śmierci swojej opiekunki. Od dłuższego czasu mieszka w domu tymczasowym, gdzie przebywała jako rezydent ale wspólnie z opiekunką postanowiliśmy poszukać Pauli domu na zawsze.
Szukamy dla Pauli domku, który nie potrzebuje kota kolankowego, taki który ceni sobie spokojnego kota i pozwoli Pauli bycie zgodne z jej charakterem.
Paula jest spokojna, polubiła pieszczoty chociaż jeszcze reaguje nerwowo, kotem kolankowym oraz przytulasem raczej nie będzie.
Gdy jest głodna wychodzi z pudełka i zagląda do człowieka, zaczyna gadać , nie chowa się jak wcześniej, więc można ją głaskać przed w trakcie jak i po karmieniu.
Paula najbardziej lubi leżeć w podłużnym pudełku i wystawiać dupcię do drapania 🙂 Z innymi kota jest dobrze, psy chyba obojętna, nie szuka kontaktu nie fuka tak jak Freja, bo ta to jak byk po ujrzeniu czerwonej płachty . Co więcej o Pauli hmm myślę, że dom bez dzieci spokojni, ludzie cierpliwi wobec kici, ona ceni sobie spokój (śpi je kuweta i znowu śpi jak większość starszaków ).
Przy zabawie droga do jej serca prowadzi przez czerwone światełko, które jest super, inne zabawki są straszne w jej oczach.
Paula je karmę suchą i mokrą, korzysta z kuwety ale zdarza jej się siusiać, kiedy jest wystraszona.
Szukamy dla Paula kochającego, cierpliwego i bezpiecznego niewychodzącego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest ) i/lub oknami, który otoczy ją najlepszą opieką.

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak

Data urodzenia: 2012