Pasiu (i Maciuś)

Pasiu i Maciuś trafili do fundacji po śmierci swojej pierwszej opiekunki, młode kociaki trafiły do domu tymczasowego, gdzie czekają na adopcję.
 
Pasiu to nasz mały czarny, który uwielbia mizianie, ale tylko na jego zasadach – lubi wystawić pazurka. Uwielbia zabawy z wędką – jest niezwykle szybki i zwinny, nie pogardzi myszką, piłeczką czy tekturką. Przy odrobinie cierpliwości zaakceptuje nawet mało cierpliwego psiaka, przyjaźń międzygatunkowa też nie wykluczona. W stosunku do nowych lub głośnych rzeczy bywa płochliwy. Pasiu w dt mieszka z 8-letnią dziewczynką, której uwielbia towarzyszyć podczas czytania książek; często wpada na przytulanko. Nauczony korzystania z kuwety, Pasiu jest przywiązany do swego kompana Macieja, z którym jest od urodzenia, dlatego najchętniej szukamy Pasiowi wspólnego domu z Maciusiem albo na dokocenie.
 
Maciuś – Maciej – król Maciuś I – to spokojny i zrównoważony biało-bury kocurek, uwielbiający mizianko. Maciuś jest niewymagający: do zabawy wystarczy myszka, piłeczka i wędka, dla kartonowego pudełka i papierowej torby oszaleje ze szczęścia.
 
Świetnie dogaduje się z roczną sunią rasy west, relację można określić jako przyjaźń. Maciuś jest również uwielbiany przez dzieci, także wpadające gościnnie, z uwagi na ogromne pokłady cierpliwości.
Nie boi się obcych ani hałasującego odkurzacza. Jest nauczony korzystania z kuwety. Od początku wychowuje się z kompanem Pasiem, z którym bardzo dobrze się dogaduje.
 
Szukamy dla Pasia bezpiecznego domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem i oknami, który otoczy go miłością i najlepszą opieką. Chętnie do adopcji w dwupaku z Maciusiem.
 
 

odrobaczenie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: kwiecień 2020

Category: