Paragon

 

Kot przebywa w stałym domu

Paragon jest uroczym, nieco szalonym i ogromnie oddanym człowiekowi kociakiem. Miał ciężkie dzieciństwo, więc na początku nie darzył człowieków zbytnim zaufaniem, stąd też w pierwszym tygodniu w naszym domu otrzymał przydomek Fuczący Odyn. Po kilku dniach otoczenia go troską i zainteresowaniem przemienił się w Mruczącego Odysia. Jest niesamowicie tulaśny, uwielbia spać na człowiekowych kolanach i mruczeć w niebogłosy. Jak na dzieciaka przystało interesuje go absolutnie wszystko a w szczególności różne smakołyki spożywane przez człowieków. Jest prawie niemożliwością aby człowiek ruszył buzią bez jego wiedzy i nadzoru.Poza mruczeniem i jedzeniem jego głównym zajęciem jest nieograniczona szalona zabawa. Piłeczki, sznureczki, woreczki, drapak, skakanie, bieganie i wiele innych kreatywnych form zabawy. Nasza 2 letnia kotka nauczyła go jednak kocich manier zabawy z umiarem, więc mimo szaleństw nie odnieśliśmy żadnych strat.

Majki poszukuje domu gdzie człowiek otoczy go troską, nieograniczoną miłością i zdecydowanie pozwoli mu uczestniczyć w człowiekowym życiu (np. jedzenie razem, spanie). Jego marzeniem jest braciszek lub siostra gdyż doskonale dogaduje się z innymi kotami i jest bardzo towarzyski.
Informacje ogólne:
– Kuwetowanie: Tak, bez wyjątków.
– Jedzenie: Głównie mokra karma i w zasadzie każda. Jedzenie jest zdecydowanie jego miłością.
– Wygląd: Przeurocza smukła buzia, figlarne oczy, długaśna szyja i nogi. Gdy staje na tylnych łapkach wygląda jak surykatka.
– Spanie: jak najbliżej człowieka. W nocy śpi ładnie do okolic 5 rano, wtedy eksportujemy go do salonu aby imprezował poza naszym łóżkiem:)
– Zabawa: Piłeczki, drapak i generalnie wszystko. Nie pozwalamy się mu bawić rękami i nogami. Czasami zdarza mu się atakować ludzkie rzęsy, więc trzeba uważać 
– Inne: Kociak zaprzyjaźnił się z naszą 2 letnią kotką i wspaniale razem się bawią. Kotka nauczyła go także kocich manier bawienia się z umiarem.

Odrobaczenie: Tak

Szczepienie: Tak

Sterylizacja: Nie

Data urodzenia: IV 2017

Category: