Oksana

Oksana trafiła do fundacji z krakowskiej ulicy, obecnie mieszka w domu tymczasowym gdzie czeka na adopcję.
Przywitaj się z naszą tymczasową podopieczną kotką Oksaną! Nazwaliśmy ją na cześć bohaterki naszego ulubionego serialu telewizyjnego. Podobnie jak fikcyjna Oksana, na początku była koteczka trochę nieśmiała i dzika, ale szybko stała się kochającym i przyjaznym podopiecznym naszego domu. Uwielbia bawić się swoimi ulubionymi zabawkami: Panem Piłką z Foli Aluminiowej i Panią Sznurówką oraz biegać po naszym mieszkaniu z wysoką energią, kiedy się z nią bawimy. Uwielbia odwracać naszą uwagę od pracy, jej ulubione miejsce znajduje się przy komputerze lub w naszych książkach. Jako silna postać poinformuje Cię, kiedy jest nieszczęśliwa, a czasami ma to postać złapania za rękę. Najszczęśliwsza jest zaraz po śniadaniu i kolacji, kiedy domaga się pieszczot i przytulanek. W dobry dzień obudzi Cię przytulając się do twarzy i prosząc o przytulanie! Stała się bardzo czułym kotem i uwielbiamy nasz czas z Oksaną i mamy nadzieję, że znajdzie kochającą rodzinę na zawsze, która odwzajemni jej ogromną ilość miłości, którą daje! 😍💚
 
Szukamy Oksany niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który otoczy ją najlepsza opieką.
 
UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne.
 
Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
 
1. Pobierz ankietę adopcyjną (link: http://www.stawiamynalapy.pl/wp-content/uploads/2020/05/Ankieta_Adopcyjna_SnL_form.pdf?fbclid=IwAR0qELpowfWF96VVW6MLMCvkg3eObx00k2rxPpJSM_RxEaSTNAqqubWb46I..), zapisz ją dysku komputera, otwórz w programie Adobe Reader, a następnie wypełnij, zapisz i wyślij do nas na adres e-mail podany w ogłoszeniu kota, którego chcesz adoptować. Poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)
 
#kotdoadopcji #stawiamynalapy

odrobaczenie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: 2018

Category: