Nutka

Nutka trafiła do fundacji z Aleksandrii, obecnie mieszka w domu tymczasowym, gdzie czeka na adopcję.   
Nutka to istne cudo natury.. i to kociej natury! Jest kotka przepiękna, urocza, obdarzona niesamowitymi, głębokimi, czarnymi oczami. Do tego jest kochaniutka przytulanka, choć za otrzymywaniem przytulaskow nie przepada. Wchodząc na jej terytorium, musisz liczyć się z atakiem ocierania o nogi. Oczywiście, wypadałoby wtedy odwdzięczyć się głaskami, a głaski Nutka uwielbia. Nutka jest kotkiem naczłowiekowym. Potrafi nawet próbować ułożyć się na jednej nodze, a gdy ta jest zbyt mała, ułoży się przynajmniej połowa ciała. Czasem układa się też obok człowieka, aby ten mogl lepiej spełniać swoje obowiązki głaskawcze.
Nutuś kocha również tarmoszenie za futerko i masaże metoda ugniatania. Te na pewno odwzajemni jak tylko znajdzie jakieś leżące plecki.
Nuta uwielbia zabawy ze swoimi pociechami, ale też z człowiekiem. Na pewno pokochałaby towarzystwo kotki lub kotka, którzy również lubią aktywne spędzanie czasu wokół kanapy.
Uwaga: Nutka źle znosi jazdę samochodem, wiec proszę wziąć to pod uwagę w razie gdyby opiekunowie chcieli przemieszczać się często z kotami.
Szukamy dla Nutki kochającego, opiekuńczego domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem i oknami, który otoczy ją najlepszą opieką.

 

UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizytę lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

Data urodzenia: 2020

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak