Noi

NOI URODZONA: luty 2021 ODROBACZENIE: tak, SZCZEPIENIE: tak, KASTRACJA : tak Noi (ciemna ze srebrzystymi pręgami) i Mochi (o umaszczeniu beżowo-burym) zostali znalezieni w lutym 2021 w pudełku obok śmietnika na jednym z osiedli w Brzesku. Wychowywali się bez mamy pod okiem opiekunów z domu tymczasowego. Mając 2 tygodnie ciężko zachorowali, ale walczyli mocno o życie i po kilkutygodniowym leczeniu w inkubatorze zaczęli zdrowo rosnąć i rozrabiać. Noi jest bardziej ciekawska od brata, biega za każdą piłeczką czy inną zabawką i ciągle poszukuje nowych przygód. Oboje bardzo potrzebują kontaktu z człowiekiem i głośno mruczą, kiedy się je drapie za uchem. Lubią duże drapaki, wszelakie pudełka i miękkie kocyki. Oboje dobrze dogadują się z kotami rezydentami, ganiają za sobą i wzajemnie się pielęgnują. Szukamy dla Noi niewychodzącego, bezpiecznego i kochającego domu, chętnie wspólnego z Mochi ale nie jest to konieczny warunek adopcji. Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz zabezpieczenie najczęściej otwieranych okien przed wypadnięciem kota.
 
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz zabezpieczenie najczęściej otwieranych okien przed wypadnięciem kociaka.
 

 

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
 
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3bEnRi0x-7whvKQMJgFAm3M4ZZXXYPN5Kd1yCABMJz36WXLolzl0xyxmM…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
 
#kotdoadopcji #stawiamynalapy

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: marzec 2021

Category: