Nocka

Nocka, to dwuletnia kotka, która trafiła do nas z Ukrainy.
Jest przekochana i bardzo dostojna. Uwielbia mizianie i chętnie wchodzi w interakcje z człowiekiem. Lubi przebywać blisko człowieka i z nim spać.
Lubi polować – domu tymczasowym nie przepuści żadnego komara, czy konika polnego, który zakradnie się do mieszkania.
Jeśli adoptuje ją ktoś z zabezpieczonym ogrodem, to Nocka będzie w siódmym niebie, bo uwielbia podjadać trawę i polować na robaki.
Jest też fanką telewizji dla kotów. 🙂
Jest wielkim czyściochem i bardzo często się myje. Zawsze załatwią się do kuwety.
Prześmiesznie miauczy: brzmi to czasem jak popiskiwanie małpki. Jest bardzo rozgadana. 🙂
Nocka, to piękny i niesamowicie mięciutki kot. Ma tak słodki pyszczek, że nie sposób się w niej nie zakochać. Jest przytulasem i nigdy nie drapie, ani nie gryzie, wiec będzie idealna do domu, w którym są starsze dzieci. Szybkie ruchy i zbyt duża żywiołowość małych dzieci mogą ją płoszyć, bo ceni sobie spokój i delikatność.
Szukamy dla Nocki kochającego i spokojnego domu niewychodzącego z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) lub najczęściej otwieranymi oknami.
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) i najczęściej otwieranych okien.

UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizytę lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

 

Data urodzenia: 2019

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak