Nixie (i Miecio)

Nixie i jest brat Miecio trafiły do fundacji z garażu w Łyszkowicach, obecnie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
Nixie na pierwszy rzut oka wydaje się troszkę nieśmiała i cicha, ale szybko się przełamuje i pokazuje swoją prawdziwą twarz. Jest wyśmienitym łowcą wszelkich wędek i myszek. Jest bardzo kreatywna – w zasadzie każda rzecz może być zabawką – zakrętki od butelek, zawleczki od puszek, do wyboru do koloru. Potrafi też aportować (no, kiedy ona ma na to ochotę). Nie gardzi kocimiętką. Bardzo szuka kontaktu z człowiekiem – często prosi o uwagę lub przychodzi się trochę przytulić. Nie do końca przepada za noszeniem na rękach, ale inne formy kontaktu już bardzo. Podobnie z innymi kotami – wyraźnie zabiega o kontakt rezydentów, zachęca do zabawy lub wspólnego wylegiwania się. Uwielbia głaskanie i chętnie włącza mruczenie, a mruczy bardzo głośno! Nie można przy tym zapomnieć o jej eleganckim, biało-burym futerku – jest na co patrzeć. Oboje nie wybrzydzają przy jedzeniu i ładnie ogarniają kuwetę.
Szukamy dla Nixie i Mieci wspólnego, kochającego, opiekuńczego domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem i oknami, który otoczy je najlepszą opieką.

 

UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizytę lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

Data urodzenia: maj 2022

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak