Muffinka

 

Muffinka jest bardzo niespodziewanym znaleziskiem spod drzwi współpracującej z nami lecznicy. Maleńki kociak został odchowany w domu tymczasowym. 
Jak opowiada opiekunka tymczasowa Muffinki – z moich dwumiesięcznych obserwacji wywnioskowałam, że Muffinka jest bardzo żywym kociakiem. 
Umie sama sobie znaleźć zajęcie, ale woli bawić się z człowiekiem. Uwielbia znosić mi do pokoju zakrętki, sznurówki, wstążki z pokoju lokatorki. Wszystko próbuje ząbkami więc warto uważać bo z niej pirania mała. 
Lubi się wspinać po nogach, jeśli ktoś ma na sobie jeansy. Czasem nawet się uspokaja i przychodzi się położyć jak najbliżej mojej twarzy i sobie mruczy. 
Chce wejść wszędzie i pacać wszystko. Jest przezabawna i towarzyska dla większości osób. Lepiej żeby miała dwie kuwetki, jeśli się ją zostawia na dłużej, bo jest wymagająca do miejsca załatwiania się.
Szukamy dla Muffinki kochającego domu niewychodzącego (z zabezpieczonym balkonem i/lub najczęściej otwieranymi oknami), który otoczy ją miłością i najlepszą opieką, a w odpowiednim czasie zadba o sterylizację koteczki.

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 12-20)

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Sterylizacja: nie

Data urodzenia: lipiec 2018

Category: