Mopsia

 
Mopsia trafiła z mamą i rodzeństwem do fundacji z Piekar, obecnie mieszka z bratem Ferdynandem w domu tymczasowym, gdzie dziciaki czekają na adopcję.
Mopsia – była najmniejsza i najsłabsza z miotu, biedna chorowitka z zatkanym noskiem. Po zastosowaniu antybiotyku jej stan znacznie sie poprawił.
Z charakteru Mopsia to typowa przytulanka tylko by chciała siedzieć na człowieku, nie odpuszcza na krok i wraca jak bumerang. Najbardziej lubi się bawić tęczową, odbijającą światło, świecącą tasiemką, jednak większość dnia spędza na spaniu. Bardzo lubi zakopać się w kołdrze lub gdy jest ładna pogoda i słońce praży wygrzewać się na drapakowej wieży.
Kicia bardzo spokojna jak i uparta. Czasem zdarzy jej się załatwić poza kuwetą ale jak to małemu dziecku zdarzają się jej wypadki.
Jak dodaje nasza fotograf po wizycie : Mopsia i Ferdynand to przymilaśne kocięta, gdy przyszłam na sesję akurat miały fazę snu więc nie były zbyt rozbrykane, ale potrafią dokazywać Mopsia ma w ciągu dnia jeden cel – dostać się na kolana albo do wnętrza aparatu..
 
 
 

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: jeszcze nie

data urodzenia: maj 2021

Category: