Moli

 

Kotka przebywa w domu tymczasowym

Moli wygląda jak mały tygrysek, całe jej bure futerko pokrywają piękne, czarne pręgi. Jest śmiałym, wesołym i psotnym kociakiem, który ceni sobie towarzystwo zarówno człowieka, jak i innych kotów. W domu tymczasowym, w którym mieszka, najchętniej bawi się ze swoją siostrą Blusią, ale ma też dobry kontakt ze starszymi od siebie rezydentami, których potrafi zachęcać do wspólnych harców (ale wie też, kiedy im dać spokój, jeżeli akurat starsze koty mają inne plany!).
Moli bardzo też lubi zabawy z człowiekiem i gonitwę za wędkami aż do utraty tchu, trzeba więc codziennie wieczorem poświęcić jej chwilę czasu – zrewanżuje się swoimi kocimi pieszczotami, wystawi cętkowany brzuszek do drapania, a wzięta na kolana czy na ręce będzie pięknie mruczeć! 
Moli nieobce są też nowoczesne technologie, pasjonują ją gry komputerowe, w których z chęcią i zaciekawieniem będzie pomagać swojemu człowiekowi, zwłaszcza że dysponuje znakomitym refleksem!
No, ale jeżeli ludzie akurat są zajęci, to nie jest nachalna i chętnie zajmuje się swoimi kocimi sprawami. Bo Moli potrafi sobie doskonale sama organizować czas, aż za dobrze czasami. Głucha cisza w mieszkaniu może sugerować, że Moli smacznie sobie chrapie, ale najprawdopodobniej oznacza, że Moli coś knuje! Bo tutaj musimy wspomnieć, że jej niepohamowana ciekawość świata oraz talent do kreatywnych, acz zazwyczaj niezbyt mądrych pomysłów wymagają ze strony człowieka pewnego nadzoru – w każdym razie mocne siatki na balkonie to przy Moli podstawa!

Moli będzie wspaniałym kompanem i wdzięcznym przyjacielem dla każdego, kto zechce jej dać dom! Chciałaby pewnie być adoptowana razem ze swoją siostrą Blusią, ale gdyby to nie było możliwe, da sobie też dobrze radę sama.

Moli nie należy do żarłoków, ale nie wybrzydza przy miseczkach, je chętnie karmę mokrą i suchą. Oczywiście bez problemu załatwia się do kuwetki.

Szukamy dla Moli kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami.

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Teresa – teresa.borzecka@stawiamynalapy.pl, tel. 691-649-992 (w tygodniu po godzinie 16.00 lub w soboty)
Nie możesz adoptować UDOSTĘPNIJ !!!
Może dzięki Tobie znajdę DOM !!!

Odrobaczenie: Tak

Szczepienie: Tak

Sterylizacja: Tak

Data urodzenia: IV 2017

Category: