MiuMiu

 

MiuMiu to urocza, nieduża półtora roczna kotka. Ma rzadkie umaszczenie – jest pręgowaną szylkretką. Stąd też dla znajomych przedstawia się jako Rudelka. Jest ciekawska, inteligentna, szybko adaptuje się w nowych miejscach i sytuacjach. Nie jest strachliwa, ale też nie oznacza to, że jest nieostrożna – zanim gdzieś wsadzi nos zastanowi się, czy aby na pewno to dobry pomysł.
No i kocha ludzi! Bardzo! Najlepsza możliwa forma spędzania czasu według MiuMiu to robienie czegokolwiek, byle z człowiekiem. Dlatego też potrafi pomagać w sprzątaniu, graniu na komputerze, czytaniu książek czy oglądaniu seriali. Nie ważne co robisz, MiuMiu chce asystować 😊 Kiedy uznaje, że za dużo tych ludzkich zajęć, potrafi przynieść zabawkę i w ten sposób zachęcić do polowania na pluszowe myszki. Do tego kocha się przytulać, mruczy jak traktor i szybko obdarza miłością nowych ludzi – potwierdzone przez catsitterki. Kocha uprawiać parkour na drapakach i często zwisa z ich niczym nietoperz. Na inne koty reaguje z zaciekawieniem, w razie chęci dokocenia zalecamy socjalizację z izolacją. Dlaczego więc już prawie rok przebywa w domu tymczasowym a telefon z pytaniem o nią milczy?
Niestety, MiuMiu nie jest kotem bezproblemowym. Jej miłość do ludzi i chęć kontaktu są tak silne, że źle znosi samotność. Nie jest typem kota, który nie zauważy Twojej dłuższej nieobecności i będzie mu obojętne, że wyjechałeś na wakacje. Bardzo się wtedy stresuje i potrafi wtedy posikiwać poza kuwetą. Świetnie odnalazłaby się u kogoś, kto pracuje z domu lub ma bardzo regularny tryb życia i nie wyjeżdża za często.
Poza tym, urodziła się z wadą wrodzoną – ma rozdwojony odcinek jelita prostego i jest po operacji rozdzielenia układu pokarmowego, rozrodczego i wydalniczego. Co to oznacza? Przyszły opiekun musi liczyć się z tym, że czasami MiuMiu ma problemy trawienne (na szczęście, podając kotce mięsne mokre karmy udało nam się je ograniczyć o jakieś 90%), które powodują, że posikuje. W razie zainteresowania adopcją, obecny dom tymczasowy udzieli wszelkich informacji dotyczących opieki nad MiuMiu.

 

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Sterylizacja: tak

Data urodzenia: maj 2017

Category: