Miśka

Miśka i jej bracia Onyks i Leon trafili do fundacji z Rudnika, obecnie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
 
Miśka: Jestem dziewczyną, więc przedstawię się pierwsza.:)😊
Nazywam się Miśka, ponoć wzięłam się z Rudnika, nie wiem kompletnie gdzie to jest, ale to chyba mało ważne. Trafiłam do fajnego domu tymczasowego gdzie jestem miziana, całowana i inne nanana. Żrę bardzo dobrze, kompletnie nie mam z tym problemu. Doskonale też wskakuję do jednej z trzech kuwet i tam się załatwiam. Najbardziej lubię, narobić do ledwo co posprzątanej kuwety :)😊
 
Poza tym uwielbiam bawić się wędką, normalnie dałabym się za nią pokroić. Oprócz tego interesuje mnie wszystko: myszki, papierki, rozrywanie toreb, albo robienie dziur w płaszczu przeciwdeszczowym. Uwielbiam też ganiać się z moim bratem, który wygląda prawie tak samo jak ja czyli jest czarno-biały. Lubimy się ganiać albo bardzo rano, albo wieczorem lubimy dostać przysłowiowego pierdolca i wtedy się personel musi się kryć co byśmy jej nie stratowały.:)😊😊 Czasami w chwilach rozluźnienia, lubię pociumkać sobie kocyk, no w końcu jestem jeszcze mała nie. Tyle ode mnie, czymajta się.
 
Szukamy dla Miśki niewychodzącego, bezpiecznego i kochającego domu, który wykastruje kocurka w odpowiednim wieku, chętnie z bratem Onyksem lub Leonem.
 
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz zabezpieczenie najczęściej otwieranych okien przed wypadnięciem kociaka.
 
 
UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
 
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3bEnRi0x-7whvKQMJgFAm3M4ZZXXYPN5Kd1yCABMJz36WXLolzl0xyxmM…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)
 
#kotdoadopcji #stawiamynalapy

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: nie

data urodzenia: kwiecień 2021

Category: