Migotka

 

Migotka to młoda, pełna energii koteczka. Trafiła do nas działek w Nowej Hucie, karmicielka zgłosiła, że kotka od kilku dni nie chce jeść – okazało się, że mała chorowała na koci katar, który na szczęście szybko udało się wyleczyć. W trakcie leczenia okazało się, że koteczka uwielbia towarzystwo człowieka, więc postanowiliśmy poszukać jej domu. 
Migotka ma tysiąc pomysłów na sekundę, uwielbia szaleńcze biegi o poranku i bawi się wszystkim co tylko wpadnie jej w łapki, choć zdecydowanie najbardziej lubi się bawić piszczącą, pluszową myszką, którą chętnie podrzuca i przynosi, żeby zachęcić do wspólnej zabawy. 
Doskonale dogaduje się z innymi kotami, z którymi urządza gonitwy, więc byłoby świetnie gdyby znalazła dom, w którym mieszka już inny młody i towarzyski kot. Migotka uwielbia też towarzystwo człowieka – dopomina się o uwagę i głaski, pakuje się na kolana, głośno przy tym mrucząc i udeptuje łapkami. Chętnie uczestniczy w codziennych czynnościach, jednak nie narzuca się zbytnio ze swoim towarzystwem.
Koteczka nie wybrzydza przy jedzeniu i grzecznie korzysta z kuwetki. 

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Sterylizacja: tak

Data urodzenia: 2017

Category: