Meya

Meya to kocia mama, która w marcu przyjechała z Łucka z trójką dzieciaków, kociaki znalazły już dom a teraz przyszła kolej na Meyę.
Meya jest cudownym kotkiem, poruszającym się z gracją dzikiego zwierzaka, ale jest jednocześnie bardzo przyjazna wobec ludzi. Bardzo chętnie spędza czas obok człowieka, wita chętnie wszystkich gości, rozdaje im baranki na przywitanie i jest bardzo gadatliwa. Nie jest wielkim tulaskiem, który będzie godzinami siedział na kolanach, ale zdecydowanie potrzebuje mieć obok swojego człowieka, z którym chętnie czyta książki i ogląda seriale 🙂 Meya w nowym domu odnajdzie się zarówno jako jedynaczka jak i towarzyszka innego kota.
Szukamy dla Meyi bezpiecznego, kochającego , domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i oknami, który otoczy ją miłością i najlepszą opieką.

UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizytę lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

Data urodzenia: sierpień 2020

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak

Category: