Mela

 

Kotka przebywa w pomieszczeniu fundacyjnym 

Mela to kilkuletnia, delikatna i bardzo nieśmiała koteczka. Została złapana w okolicach Bonarki, gdzie niestety podobno ktoś ją porzucił. Ta historia sprawiła, że Mela stała się nieufna do człowieka. Gdy się do niej zbliża w pierwszej chwili patrzy z lekkim przestrachem i niepewnością. Jednak gdy tylko zorientuje się, że człwiek nie ma złych zamiarów, zmienia się nie do poznania – pozwala się głaskać, udeptuje wtedy łapkami posłanko i delikatnie mruczy, ociera się łebkiem o rękę i wtula w człowieka… czasem nawet przewraca się na plecki i przewraca z boku na bok, pokazując jak bardzo jest jej dobrze. Dlatego szukamy dla Meli bardzo kochającego i bardzo cierpliwego domu, który da koteczce tyle czasu, ile będzie potrzebowała, żeby znowu w pełni zaufać człowiekowi. Ta kochana domowa koteczka została już raz skrzywdzona i należy się jej opiekun, który otoczy ją taką miłością na jaką zasługuje.
Mela radzi sobie w towarzystwie innych kotów, lecz równie dobrze może być jedynaczką. Korzystanie z kuwetki nie sprawia jej najmniejszych problemów, nie grymasi też przy misce.
Szukamy dla Meli kochającego, cierpliwego i bezpiecznego niewychodzącego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest ) i/lub oknami, który otoczy ją najlepszą opieką.

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 12-20)
#stawiamynalapy #kotdoadopcji
Nie możesz adoptować UDOSTĘPNIJ !!! 
Może dzięki Tobie znajdę DOM !!!

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Sterylizacja: tak

Data urodzenia: 2014

Category: