Matkapolka

MatkaPolka trafiła do fundacji z trójką dzieci : Amber, Pucyferem i Gracją z jednej z krakowskich ulic, obecnie mieszka w domu tymczasowym, gdzie czeka na adopcję.
Bura kotka-mama – roboczo nazywana Mamakot a oficjalnie MatkaPolka – jest niesamowicie spokojną i łagodną kotką. Rzadko się bawi, woli spędzać dni śpiąc lub odpoczywając i obserwując otoczenie. Była wspaniałą mamą dla swoich kociąt, z moją dorosłą kotką rezydentką pojawiały się drobne “spiny”, jednak nic poważnego. Nie było między nimi ogromnej przyjaźni, ale na szczęście była tolerancja 🙂
MatkaPolka ma bardzo bardzo silną nietolerancję laktozy, przestrzegam przed dawaniem jej dostępu do nawet małych ilości nabiału, gdyż nikt nie powinien przychodzić przez sprzątanie bałaganu, jaki jest w stanie po sobie wtedy zostawić…
Ma oczywiście ogromny apetyt i jest w stanie zjeść niemal wszystko, zachowując przy tym drobniutką figurę – waży ledwo 3kg!
Szukamy dla MatkiPolki niewychodzącego, bezpiecznego i kochającego domu, który otoczy kotkę najlepszą opieką.
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz zabezpieczenie najczęściej otwieranych okien przed wypadnięciem kociaka.

 

UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizytę lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

Data urodzenia: 2019

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: wkrótce