Mariolka ( i Mati)

Mati i Mariolka trafiły do fundacji z Mnikowa, gdzie urodziła je w stodole dziko butująca matka, obecnie obie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
Obie koteczki są wesołe, bardzo dobrze dogadują się z psami i kocimi rezydentami. Mariolcia potrafi przynieść psu zabawkę i wdzięczyć się do niego.
Mati jest bardzo przyjacielska również do człowieka – pozwala się brać na ręce i wtedy mruczy, Mariolka to raczej kot towarzyszący – kręci się blisko opiekuna i ociera o nogi, lecz nie przepada za dłuższym kontaktem czy braniem na ręce. Obie potrzebują jednak chwilę by zaufać nowemu człowiekowi – chowają się kiedy przychodzą do domu goście, i wychodzą z ukrycia kiedy tylko zatrzasną się za nimi drzwi. Nowy opiekun będzie więc musiał cierpliwie poczekać, aż mu w pełni zaufają.
Obie kotki lubią bawić się kocimi zabawkami i rozrabiać na łóżku w sypialni. Lubią wysokości, śpią na szafie lub na kociej półce pod sufitem. Koteczki korzystają z kuwety i nie wybrzydzają przy jedzeniu.
Mati i Mariolka są ze sobą mocno związane, szukamy więc dla nich wspólnego, kochającego, opiekuńczego domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem i oknami.

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSew3YwtYld…/viewform…..), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

Data urodzenia: czerwiec 2021

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak

Category: