Mariola

 
Mariola trafiła do nas ze Stróży wraz z kociakami, po odchowaniu kociąt została wykastrowana i mieszka obecnie w naszej kociarni, gdzie czeka na adopcję.
Mariola dała się poznać w kociarni jako kotka niezależna i samodzielna. Potrzebuje chwilę czasu, aby zaufać zarówno nowemu kotu w stadzie jak i wolontariuszowi na dyżurze. Wolontariusze mówią o niej że jest płochliwa i trzyma się raczej na uboczu. Potrzebuje żeby człowiek do niej poszedł, wtedy pozwala się głaskać ale nie zabiega o pieszczoty.
Lubi się sama bawić zabawkami, potrafi długo się skupić na jednej myszce czy piłeczce i czuje się wtedy doskonale, ot taka Mariola Samosia  Dogaduje się także z innymi kotami, z którymi wspólnie czasem dokazuje. Myślimy, że przy odrobinie cierpliwości i poświęconej uwagi dziewczyna stanie się bardziej otwarta, raczej jest materiałem na jedynaczkę albo towarzyszkę spokojnego kota

Szukamy dla Marioli niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który otoczy ją najlepszą opieką.

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)

#stawiamynalapy #kotdoadopcji

 

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak

Data urodzenia: 2017

Category: