Marian i Kiki

Marian i jego rodzeństwo (Kiki, Koko i Zuzanna Krystyna ) trafili do fundacji z Sobolowa, obecnie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
 
Marian to kot nieco nieśmiały w stosunku do człowieka, za to świetnie odnajduje się w kocim towarzystwie. W domu tymczasowym mieszka ze swoją kuzynką Malinką i trójką przyszywanego rodzeństwa. Był kotem całkowicie dzikim, zamknięty w kennelu nie ruszał się i udawał, że go nie ma. Później zachorował na panleukopenię i zaczął przekonywać się do człowieka. Teraz bez problemu funkcjonuje przy człowieku, jednak jeszcze nie szuka bezpośredniego kontaktu, chociaż czasami obwąchuje.
 
Często śpi w dziwnie uroczych pozach z błogością na pysiu i bez skrępowania szaleje razem ze swoją ekipą. Wszyscy śpią w nocy na łóżku, a ostatnio Marianek nawet daje się głaskać po grzbiecie. Czasami zdarzy mu się zjeść kocie przysmaki z ręki!
 
Marian na swojego ulubionego kota i towarzysza życia wybrał sobie Kikiego – nieco starszego kociaka poznanego w domu tymczasowym. Chłopcy są do siebie niesamowicie podobni i mają silną więź. Marianek okazuje swoją miłość do kotów poprzez barankowanie i tulenie się.
 
Kiki szybko przystosowuje się do nowych warunków, jednak Marian potrzebuje dużo czasu, aby w pełni zaufać człowiekowi.
Dlatego nowy opiekun powinien pokochać chłopców tak samo i zaakceptować ich różnice.
 
Nie wybrzydza przy miseczce i wzorowo korzysta z kuwety i drapaków.
 
 
 
 

 

 
 

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: kwiecień 2021

Category: