Marcel i Megi Star

Marcel oraz Megi Star i ich rodzeństwo trafili do fundacji z Mnikowa, obecnie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję
 
Marcel i Megi – białe rodzeństwo jak ogień i woda, a żyć bez siebie nie mogą.
Marcel to świrek i sprytek, pełen energii gaduła. Uzależniony od bycia tulonym, głaskanym i zapewnianym o dozgonnym uczuciu, odwdzięcza się donośnym mruczeniem i spojrzeniem pełnym miłości. Wiercipięta, sprinter, wszędzie go pełno. Na dźwięk napełnianej miski (nie ważne, kto jest jej właścicielem) pojawia się natychmiast. Uwielbia zabawy, gonitwy, eksplorowanie pozornie niedostępnych miejsc, lgnie do ludzi, innych kotów i psów. Zmęczony najchętniej zasypia na kolanach, wtulony dodatkowo w ukochaną siostrę.
 
Megi Star to malutka, cichutka, ostrożna i nieśmiała, chętnie towarzyszy, zwłaszcza przy kuchennych aktywnościach, choć dość długo utrzymuje bezpieczny dystans. Potrzebuje czasu, żeby zaufać, ale cierpliwość wynagradza rezerwacją miejsca na kolanach, najchętniej obok ukochanego brata, i rozkosznym mruczeniem. Fanatyczna wielbicielka wyglądania przez okno, obserwowania rybek w akwarium, polowania na muchy i pająki oraz wywlekania paproszkow ze zlewu. Uwielbia inne zwierzęta, zabawy, eksplorowanie nietypowych zakątków, gonitwy i smaczki.
 
 
 
 

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: czerwiec 2021

Category: