Malinka

Malinka trafiła do fundacji z Mnikowa, obecnie mieszka w domu tymczasowy, gdzie czeka na adopcję.
 
Malinka jest młodym i energicznym kociakiem. W domu tymczasowym mieszka z czwórką przybranego starszego rodzeństwa, które również czeka na adopcję.
 
Malinka i piątka jej prawdziwego rodzeństwa jako małe kocie dzieci zachorowały na panleukopenię i niestety tylko Malince udało się wyzdrowieć. Jednak szybko odnalazła się w towarzystwie starszych kociaków.
 
Malinka ma z nimi świetny kontakt. Uwielbia ich zaczepiać w ramach zabawy, a podczas szaleństw biega prawie z prędkością światła z jednego końca pokoju na drugi. Lubi kraść chusteczki i patyczki higieniczne. Czasami paca łapką.
Malina coraz bardziej uwielbia kontakt z człowiekiem. Kiedy chorowała i trzeba było jej podawać zastrzyki i tabletki, kontakt z człowiekiem uważała za zło konieczne. Po skończeniu leczenia, zaczęła przekonywać się do człowieka. I tak z Malinki syczącej i uciekającej, stała się Malinką głośno mruczącą i przytulającą się. Śpi w łóżku, barankuje. Najbardziej uwielbia poranne czułości.
 
Z racji tego, że Malinka ma mnóstwo energii i przyzwyczajona jest do przebywania w towarzystwie innych kotów, szukamy jej domu, w którym już jest kot/koty i gdzie będzie tolerowane jej młodzieńcze szaleństwo. Malisia jest przekochana, ale również ma charakterek i nie jest najbardziej posłusznym kotem.
Nie grymasi przy miseczce i wzorowo korzysta z kuwety.
 
Szukamy dla Malinki bezpiecznego, niewychodzącego domu, który wykastruje koteczkę w odpowiednim wieku. Szukamy jej domu w którym już jest kot albo w dwupaku z innym kotem z fundacji.
 
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) i najczęściej otwieranych okien.
 

 

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
 
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3bEnRi0x-7whvKQMJgFAm3M4ZZXXYPN5Kd1yCABMJz36WXLolzl0xyxmM…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Teresa – teresa.borzecka@stawiamynalapy.pl, tel. 691-649-992 (od poniedziałku do soboty w godz. 17:00 – 21:00)
 
#stawiamynalapy #kotdoadopcji
 

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: jeszcze nie

data urodzenia: lipiec 2021

Category: