Malinka

Malinka trafiła do fundacji z Mnikowa, obecnie mieszka w domu tymczasowy, gdzie czeka na adopcję.
 
Malinka jest młodym i energicznym kociakiem. W domu tymczasowym mieszka z czwórką przybranego starszego rodzeństwa, które również czeka na adopcję.
 
Malinka i piątka jej prawdziwego rodzeństwa jako małe kocie dzieci zachorowały na panleukopenię i niestety tylko Malince udało się wyzdrowieć. Jednak szybko odnalazła się w towarzystwie starszych kociaków.
 
Malinka ma z nimi świetny kontakt. Uwielbia ich zaczepiać w ramach zabawy, a podczas szaleństw biega prawie z prędkością światła z jednego końca pokoju na drugi. Lubi kraść chusteczki i patyczki higieniczne. Czasami paca łapką.
Malina coraz bardziej uwielbia kontakt z człowiekiem. Kiedy chorowała i trzeba było jej podawać zastrzyki i tabletki, kontakt z człowiekiem uważała za zło konieczne. Po skończeniu leczenia, zaczęła przekonywać się do człowieka. I tak z Malinki syczącej i uciekającej, stała się Malinką głośno mruczącą i przytulającą się. Śpi w łóżku, barankuje. Najbardziej uwielbia poranne czułości.
 
Z racji tego, że Malinka ma mnóstwo energii i przyzwyczajona jest do przebywania w towarzystwie innych kotów, szukamy jej domu, w którym już jest kot/koty i gdzie będzie tolerowane jej młodzieńcze szaleństwo. Malisia jest przekochana, ale również ma charakterek i nie jest najbardziej posłusznym kotem.
Nie grymasi przy miseczce i wzorowo korzysta z kuwety.
 
 

 

 
 
 

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: jeszcze nie

data urodzenia: lipiec 2021

Category: