Maja

 
 
 
Maja przyjechała do Nas wraz ze swoją siostrą Tosią z Wiśnicza, obecnie mieszka w domu tymczasowym, gdzie czeka na adopcję.
Maja to ogromny pieszczoch, bardzo lubi ludzi, nie boi się i chętnie do nich przychodzi. Śpi z człowiekiem i trudno ją wygonić z łóżka 😊 Lubi głaskanie i głośno przy tym mruczy. Zawsze przychodzi, gdy się ją woła np. na jedzenie. Jest niesamowicie ciekawska. Nie ma miejsca, gdzie by nie była w stanie wejść. Uwielbia patrzeć się na ptaki i spina się nawet po moskitierze by je dopaść. Kocha wspinać się po drapakach i wyskakiwać na najwyższe punkty w mieszkaniu, na przykład… balansować na drzwiach. Jest sprytna i zwinna. Uwielbia zaczepiać odkurzacz i jeździć na nim. Bawi się wszystkim (myszki, wędka, szeleszczące zabawki, korek z butelki, papierek)
Wzorowo korzysta z kuwety i ogólnie jest czystym kotkiem.
Szukamy dla Mai niewychodzącego, bezpiecznego i kochającego domu, który otoczy ją najlepsza opieką, chętnie w dwupaku z przybraną siostrą z domu tymczasowego Franią.
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz zabezpieczenie najczęściej otwieranych okien przed wypadnięciem kociaka.
 
 
 
 
 
 
 

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: kwiecień 2021

Category: