Maioe

 

MAIOE

URODZONA: maj 2018
ODROBACZENIE: tak, 
SZCZEPIENIE: tak, 
STERYLIZACJA: jeszcze nie.

Maioe, podopieczna Fundacji Stawiamy na Łapy, jest też znana w domu tymczasowym jako Majonez. Ta malutka, sympatyczna kocica mieszka u wraz z braćmi, Leo i Czarusiem. Ma biało-bure, puszyste futerko i wiecznie trochę zafrasowany wyraz pyszczka – choć naprawdę jest wesołego i pogodnego usposobienia.

Maioe uwielbia zabawy z wędkami, do których potrafi przepchać się przed braćmi. Biega i skacze, nie wykazując oznak zmęczenia! Jeżeli chodzi o kocie zapasy, zdecydowanie woli oglądać tarmoszących się braci, niż samej brać udział w takich rozrywkach, zdecydowanie przecież niewskazanych dla młodej damy. Jednak zaczepiona nie zamierza nikomu ustępować pola! 
Mała kocica jest przyjaźnie nastawiona do świata, bardzo ceni sobie kontakt z człowiekiem i od razu biegnie się przywitać, jak tylko wejdzie się do cat-roomu. Uwielbia drapanie swojego kociego brzuszka i powoli uczy się, że ludzkiej ręki nie należy przy tym chwytać zębami!

Maioe może mieszkać zarówno sama, jeżeli tylko będzie się jej poświęcać należytą uwagę, jak i z innymi kotami.
Apetyt jej dopisuje i często pierwsza melduje się przy miseczkach.
Oczywiście grzecznie załatwia się do kuwety.

Szukamy dla Maioe bezpiecznego domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem i oknami, który otoczy ją miłością i najlepszą opieką, a w odpowiednim czasie zadba o jej sterylizację.

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Teresa – teresa.borzecka@stawiamynalapy.pl, tel. 691-649-992 (w tygodniu po godzinie 16.00 lub w soboty)

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Sterylizacja: nie

Data urodzenia: maj 2018

Category: