Maciuś (i Pasiu)

Maciuś i Pasiu trafili do fundacji po śmierci swojej pierwszej opiekunki, młode kociaki trafiły do domu tymczasowego, gdzie czekają na adopcję.
 
Maciuś – Maciej – król Maciuś I – to spokojny i zrównoważony biało-bury kocurek, uwielbiający mizianko. Maciuś jest niewymagający: do zabawy wystarczy myszka, piłeczka i wędka, dla kartonowego pudełka i papierowej torby oszaleje ze szczęścia.
 
Świetnie dogaduje się z roczną sunią rasy west, relację można określić jako przyjaźń. Maciuś jest również uwielbiany przez dzieci, także wpadające gościnnie, z uwagi na ogromne pokłady cierpliwości.
 
Nie boi się obcych ani hałasującego odkurzacza. Jest nauczony korzystania z kuwety. Od początku wychowuje się z kompanem Pasiem, z którym bardzo dobrze się dogaduje. Pasiu natomiast to nasz mały czarny około 9-miesięczny diabełek, który uwielbia mizianie, ale tylko na jego zasadach – lubi wystawić pazurka. Uwielbia zabawy z wędką – jest niezwykle szybki i zwinny, nie pogardzi myszką, piłeczką czy tekturką. Przy odrobinie cierpliwości zaakceptuje nawet mało cierpliwego psiaka, przyjaźń międzygatunkowa też nie wykluczona. W stosunku do nowych lub głośnych rzeczy bywa płochliwy. Pasiu w dt mieszka z 8-letnią dziewczynką, której uwielbia towarzyszyć podczas czytania książek; często wpada na przytulanko. Nauczony korzystania z kuwety, Pasiu jest przywiązany do swego kompana Macieja, z którym jest od urodzenia, dlatego najchętniej szukamy Pasiowi wspólnego domu z Maciusiem albo na dokocenie.
 
Szukamy dla Maciusia bezpiecznego domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem i oknami, który otoczy go miłością i najlepszą opieką. Chętnie do adopcji w dwupaku z Pasiem.

 

 
 

odrobaczenie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: kwiecień 2020

Category: