Lukrecja

 

Lukrecja, podopieczna Fundacji Stawiamy na Łapy, to malutka, pięknie umaszczona kotka – zupełnie zjawiskowy czarno-rudy szylkret! 
Mieszka w naszym domu tymczasowym wraz z rodzeństwem, Florianem i Pralinką, z którymi spędza czas na żywiołowej zabawie i rozrabianiu. Wędki, kartonowe pudła, szeleszczące kule i piłeczki – to przepis Lukrecji na udany dzień! Ćmy i wszelkiej maści latające robactwo, które wślizgnie się do cat-roomu przez uchylone okno, oznaczają z kolei fantastyczny wieczór, spędzony na wspólnych łowach wraz z bratem i siostrą, pod czujnym okiem sędziwego rezydenta Merlina 

Lukrecja jest bardzo przyjaźnie nastawiona do ludzi, głaskana pięknie mruczy i będzie przytulalskim kotem (choć w porównaniu ze swoim dość namolnym rodzeństwem, jest jeszcze troszeczkę nieśmiała). Do dużych kotów też jest nastawiona życzliwie i się ich nie boi, ale nie jest nachalna i nie zaczepia ich pierwsza.

Lukrecja, nie da się ukryć, wybrzydza przy miseczce. No dobrze, całkiem szczerze mówiąc, to jest po prostu kotkiem-niejadkiem! Rośnie i przybiera ładnie na wadze, ale na razie żywi się niemal wyłącznie kurczakiem, kręcąc nosem na wszelkie kocie karmy.
Kotek oczywiście grzecznie korzysta z kuwetki.

Szukamy dla Lukrecji bezpiecznego domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem i oknami, który otoczy ją miłością i najlepszą opieką, a w odpowiednim czasie zadba o jej sterylizację.

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Teresa – teresa.borzecka@stawiamynalapy.pl, tel. 691-649-992 (w tygodniu po godzinie 16.00 lub w soboty)

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Sterylizacja: nie

Data urodzenia: marzec 2018

Category: