Lolek

Lolek i Bolek trafili do fundacji z jednej z krakowskich ulic z kocim katarem, obecnie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję. Chłopaki to przesłodkie, kochane kociaki, które uwielbiają się bawić i spędzać czas z opiekunem. Pchają się na kolana i domagają pieszczot, mrucząc przy rozkosznie

Lolek vel Jolo Lolo to przystojniak świadomy swojej atrakcyjności. W ciągu 10 minut, każdy nowy człowiek jest zakochany w tym draniu. Jak tylko człowiek weźmie wędkę do ręki, Lolek zaczyna na nią polować a po kilku skokach zaczyna się przytulać do ręki machającej wędką. Wciąż szuka swojego ukochanego człowieka, metodą prób i błędów, ale wychodzi mu, że większość ludzi się nada, w końcu trochę świetności na człowieka spłynie (z Lolka oczywiście). A jak jakiś człowiek siądzie na kanapie, to Lolek od razu się kładzie obok. Jak nie ma ludzi bawi się sam, podrzuca mysz, goni za kulką. Albo za rodzeństwem. Codziennie sprawdza czy jego kocie ciotki już go pokochały, ale one są zazdrosne o to jaki jest fajny, więc gdy zacznie się za bardzo przytulać dostaje w łeb.

Szukamy dla Lolka niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który zadba o kastrację w odpowiednim wieku i otoczy go najlepsza opieką. Do adopcji najchętniej w dwupaku z bratem Bolkiem.

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Pobierz ankietę adopcyjną (link: http://www.stawiamynalapy.pl/…/Ankieta_Adopcyjna_SnL_form.p…..), zapisz ją dysku komputera, otwórz w programie Adobe Reader, a następnie wypełnij, zapisz i wyślij do nas na adres e-mail podany w ogłoszeniu kota, którego chcesz adoptować. Poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: jeszcze nie

Data urodzenia: maj 2020

Category: