Lola

 

Lola trafiła do fundacji z Jędrychowa, w domu tymczasowym mieszka z bratem Krzysiem, z którym jest bardzo związana. 
Lola w pierwszym kontakcie to mały dzikusek, na początku bardzo wycofana. Panicznie się Nas bała, przez pierwszy tydzień nie dała do siebie podejść i syczała na Nas. Potrzebuje czasu, cierpliwości, łagodności i miłości. 
Teraz, gdy lepiej Nas poznała jest najkochańszym stworzonkiem na świecie. Na początku, gdy uczyła się kontaktu z człowiekiem bała się głaskania, a gdy zobaczyła że bratu się to podoba zaczęła sama podchodzić i nie bardzo wiedziała jak się ma do tego “ułożyć”. 
Teraz jak ją najdzie chwila czułości (a zdarza się, że ta chwila ją nachodzi o 2:00 w nocy) przychodzi, łasi się, mruczy i pazuruje (uwielbia pazurować po włosach), a gdyby się jej poświęciło za mało uwagi upomina się z wielkim niezadowoleniem (oburzone miauczenie). 
Bardzo lubi się bawić, zwłaszcza grzechoczącymi piłeczkami lub pluszowymi zabawkami. 
Też chętnie je i mimo, że apetytem dorównuje bratu to jest bardzo chudziutka (czasem ją nazywamy Księżniczka Szczypiorek). Ale to aż niewyobrażalne ile w tym małym ciałku mieści się pokładów miłości.

Ze względu na to, że koty są z sobą mocno związane szukamy dla nich wspólnego kochającego domu niewychodzącego (z zabezpieczonym balkonem i/lub najczęściej otwieranymi oknami), który otoczy ją miłością i najlepszą opieką, a w odpowiednim wieku zadba o sterylizację

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 12-20)

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Sterylizacja: nie

Data urodzenia: maj 2018

Category: