Lola

Lola to koteczka, która przyjechała do fundacji z Częstochowy, gdzie wraz z innymi kotami koczowała pod blokami. Obecnie mieszka w domu tymczasowym, gdzie czeka na adopcję jako kocia jedynaczka.
Lola nie toleruje innych kotów – w ich obecności staje się bardzo niespokojna. Słysząc miauczenie z filmików, słysząc hałas na korytarzu (np. otwierające się drzwi u sąsiadów) także się niepokoi i warczy. Szukamy dla niej domku, gdzie całe miejsce i opiekunów będzie miała tylko dla siebie.
Koteczka jest niezwykle towarzyska, choć na początku z pewnością będzie zestresowana, nieśmiała i zlękniona. Z czasem jednak, gdy przyzwyczai się już do nowego miejsca i pozna domowników, stanie się serdecznym, zabawnym i ciekawskim kompanem 🙂 oczywiście przy dużym hałasie, na przykład odkurzacza, schowa się za kanapę, aby czuć się jak najbezpieczniej. Lola, jeśli tylko nie śpi, uwielbia towarzyszyć człowiekowi w codziennych czynnościach. Jeśli będziesz akurat gotować obiad w kuchni, zapewne przytupta za tobą, będzie obserwować, miauczeć, odkrywać i bawić się.
Kiedy będziesz czytać, pracować przy komputerze w pokoju, czy nawet w łazience – Lola niezmiennie znajdzie sobie zajęcie blisko Ciebie.
Jej ulubione zabawki to sznureczki i gumeczki, choć zdarzy jej się również pobiegać za piłeczką. Lola wzorowo korzysta z kuwety i jest bardzo czystym kotkiem. Lubi podjadać często, choć małe porcje, a jej ulubionym przysmakiem są malutkie krokieciki, z wierzchu chrupiące, a mięciutkie w środku.
Lola to niezwykle serdeczna kotka – kiedy już pozna Cię z tej dobrej strony i zrozumie, że stała się członkiem rodziny, z pewnością przywita Cię mrucząc głośno i ocierając się o nogi, kiedy wrócisz do mieszkania. Niejednokrotnie także będzie wyczekiwać pieszczot siadając obok Ciebie zadowolona i mrucząca, wchodząc pod Twój sweter i układając się słodko na Twoim ciepłym brzuchu, czy pod kołdrą. Lola najbardziej lubi spać na krzesłach bądź kanapie (w nocy lubi też spać z człowiekiem) i powoli uczy się korzystać z drapaka. Jest to kotka energiczna, która uwielbia się bawić, polować, biegać i skakać. Lola, choć potrafi i uwielbia mruczeć bardzo głośno, nie ma w ogóle odruchu ugniatania i wbijania pazurków. Lubi za to czasami zaczepiać człowieka domagając się zabawy.
Wymagać będzie Twojej uwagi, czułości i cierpliwości, przy czym niezwykle doceni momenty relaksu i pieszczot, odwdzięczając się wtedy swą cudowną obecnością. Koteczka bardzo lubi również obserwować świat zewnętrzny, zatem zabezpieczone okno czy balkon na pewno będą dla niej wielkim plusem i urozmaiceniem 🙂 
 
 
 
 
 
 

odrobaczenie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: 2018

Category: