Leon

Leon i jego rodzeństwo Miśka i Onyks trafili do fundacji z Rudnika, obecnie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
 
Cześć i czołem, jestem burym bratem Miśki i Leona. Mój tymczasowy personel woła na mnie Cykor, ponieważ jak przyszedłem do tymczasowego domu to bałem się wejść do pokoju i siedziałem sobie przez jakieś 2 godzinki z łazience. Niech Was jednak nie zmyli ta ksywa. To tylko pozory. Jako jedyny z piątki kotów (oprócz mojego rodzeństwa, personel ma jeszcze dwie swoje dorosłe kotki) nie boję się odkurzacza. Personel odkurza a ja nic sobie z tego nie robię, nawet jak rura zbliża się do mnie, mam z tym totalny luz. Dorosłych kotów się nie boję, chociaż Fuksja nas nie toleruje, zawsze na nas burczy, no znowu nic sobie z tego nie robię.
 
Bardzo lubię bawić się z moim rodzeństwem, ale niestety najczęściej te bitwy przegrywam, bo zazwyczaj jestem na dole i piszczę jak mnie za mocno gryzą. Nawet z Felą przegrywam. Lubię też przyjść na rączki do mojego personelu i domagać się pieszczot. Miauczę przy tym tak jakby mnie zaraz mieli ze skóry obedrzeć.:)😊😊
 
Jestem fanem myszek, wędek, papierków, no bawię się praktycznie wszystkim. Korzystam z kuwety równie pięknie co Miśka. Apetyt też mi dopisuje. No to na razie tyle ode mnie, papatki.
 
Szukamy dla Leona niewychodzącego, bezpiecznego i kochającego domu, który wykastruje kocurka w odpowiednim wieku, chętnie z bratem Onyksem lub siostrą Miśką.
 
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz zabezpieczenie najczęściej otwieranych okien przed wypadnięciem kociaka.
 

 

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
 
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3bEnRi0x-7whvKQMJgFAm3M4ZZXXYPN5Kd1yCABMJz36WXLolzl0xyxmM…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)
 
#kotdoadopcji #stawiamynalapy

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: nie

data urodzenia: kwiecień 2021

Category: