Lea

Lea z siostrą Luką trafiły do fundacji z Luborzycy. Wyglądały jak dwa małe dzikie nieszczęścia. Syczały na każdy ruch człowieka który się do nich zbliżał. Obecnie mieszkają w domu tymczasowym gdzie czekają na adopcję.
W domu tymczasowym zostały wychowane przez dwóch rezydentów. Z biegiem czasu coraz bardziej zaczęły się przekonywać do człowieka, teraz już śpią brzuszkami do góry głośno mrucząc, ale przytulanie i głaskanie jest na ich zasadach.
Uwielbiają wszelkie zabawy, bieganie za piłeczka, wędka, a najbardziej lubią wylegiwać się na balkonie w słoneczne dni. Bez problemu dogadują się ze starszymi kotami w naszym domu, wręcz uwielbiają ich towarzystwo, zawsze są cieniami starszych w każdej zabawie. Kociaki są ze sobą bardzo zżyte, każdą chwile spędzają razem, śpią słodko wtulone, wiec najlepiej do adopcji w dwupaku.
Kociaki są wspaniałe nie ma z nimi żadnych problemów, trafiają do kuwetki, jedzą karmę mokra i czasami sucha (bardzo lubią surowe mięso i żółtko jajka )
Szukamy dla Lei bezpiecznego domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem i oknami, który otoczy ją miłością i najlepszą opieką, a w odpowiednim czasie zadba o kastracje. Najchętniej w dwupaku z siostrą Luką

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Pobierz ankietę adopcyjną (link : http://www.stawiamynalapy.pl/wp-content/uploads/2020/05/Ankieta_Adopcyjna_SnL_form.pdf?fbclid=IwAR0ESey0ZJozZSzCF75JxbUY08TKx2TRqbbsdlT0vqLvwDSawY89sl70NeQ…), zapisz ją dysku komputera, otwórz w programie Adobe Reader, a następnie wypełnij, zapisz i wyślij do nas na adres e-mail podany w ogłoszeniu kota, którego chcesz adoptować. Poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tyform.pmczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: jeszcze nie

Data urodzenia: kwiecień 2020

Category: