Lady

Lady trafiła do jednego z fundacyjnych domów tymczasowych razem z trójką rodzeństwa z Czarnego Dunajca (Nep, Kaolla i Taku) . I choć nie jest z nimi spokrewniona, świetnie odnalazła się w roli przyszywanej, nieco starszej siostry.

Lady jest przepięknie umaszczoną, koteczką, która w przyszłości wyrośnie na naprawdę dużą, majestatyczną kocicę. Jest dość niezależna i świetnie potrafi się zająć sama sobą (albo innymi kotami). Nowego człowieka lubi sobie najpierw pooglądać z boku, pochodzić za nim i potowarzyszyć. Nie zmienia to faktu, że gdy daną osobę lepiej pozna, a ta odpowiednio ją pogłaszcze, zamienia się w (coraz większą) kulkę rozmruczanego szczęścia – a uwierzcie, mruczy w niestandardowy sposób 😉

Jak to mały kociak – uwielbia się bawić, przy czym aktualnie najbardziej lubi piłeczki. Ma też wręcz niekończący się apetyt, zatem właściciele powinni kontrolować rozmiary jej posiłków.

Świetnie dogaduje się nie tylko z rodzeństwem, ale też z dorosłymi rezydentami w domu tymczasowym (w tym z kocicą, która z reguły nie przepada za tymczaskami), więc dobrze sprawdzi się zarówno jako kocia jedynaczka, jak i jako dokocenie/adopcja w dwupaku. Doskonale też wie, do czego służy kuweta.

Szukamy dla Lady bezpiecznego domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem i oknami, który otoczy go miłością i najlepszą opieką, a w odpowiednim czasie zadba o kastrację.

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Pobierz ankietę adopcyjną (link : http://www.stawiamynalapy.pl/…/Ankieta_Adopcyjna_SnL_form.p….), zapisz ją dysku komputera, otwórz w programie Adobe Reader, a następnie wypełnij, zapisz i wyślij do nas na adres e-mail podany w ogłoszeniu kota, którego chcesz adoptować. Poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: jeszcze nie

Data urodzenia: maj 2020

Category: