Kumpel

 

Kocurek z Michałowic, zgłoszony przez karmicielkę z powodu złego stanu zdrowia, w czasie badań wyszła silna leukopenia i anemia, a dodatkowo niestety test PCR potwierdził nosicielstwo białaczki.
Kumpel dobrze zareagował na leczenie i po kastracji i szczepieniu jest gotowy do adopcji. 
Kumpel mieszka w domu tymczasowym z innymi kotami, szczepionymi regularnie przeciwko białaczce. Na codzień opieka nad nim nie różni się od opieki nad innymi kotami, trzeba kochać i dbać aby miał pełny brzuszek i mało stresu. 
Kumpel to bardzo przyjazny kocurek i bardzo szybko nawiązał dobry kontakt z innymi kotami, między innymi z inną naszą podopieczną Freyą, z którą razem się bawią i polują na kocie zabawki. 
Jeśli chodzi o człowieka to Kumpel ma proste przekonania – człowiek służy do głaskania i przytulania i jeszcze najlepiej aby miał bardzo wygodne łóżko, bo Kumpel jest fanem wylegiwania się na ciepłym i miękkim 

Szukamy dla Kumpla bezpiecznego domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem i oknami, który otoczy go miłością i najlepszą opieką. Kumpel może mieszkać z innym kotem nosicielem białaczki lub kotem regularnie szczepionym przeciwko tej chorobie

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00) 
#stawiamynalapy #kotdoadopcji
Nie możesz adoptować UDOSTĘPNIJ !!! 
Może dzięki Tobie znajdę DOM !!!

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Sterylizacja: tak

Data urodzenia: 2015

Category: