Kubuś (i Franek)

Kubuś z Frankiem trafili do fundacji z jednej z krakowskich ulic, obecnie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
Kubusia nie sposób opisać inaczej niż tak, że jest największym kocim słodziakiem. Dla niego dzień bez przytulania to dzień stracony. W swoim milusiństwie jest bardzo sprawiedliwy bo zawsze każdego obdarza taką samą dawką przytulasków. Mimo to bywa także indywidualistą i czasami nie lubi jak zaczepia go jego koci braciszek. Uwielbia eksplorować każdy centymetr wanny, wycieraczki na buty ale także jego kociej ciekawości nie umknie nawet zawartość kosza na śmieci ;) Co tu dużo mówić, słodki energiczny kotek, któremu trzeba dać troszkę miłości, którą zwraca później z zdwojoną siłą.
 
Szukamy dla Kubusia i Franka wspólnego, niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który otoczy je najlepsza opieką.
 
 
 
UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne.
 
Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
 
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3bEnRi0x-7whvKQMJgFAm3M4ZZXXYPN5Kd1yCABMJz36WXLolzl0xyxmM…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)
 
#kotdoadopcji #stawiamynalapy

odrobaczenie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: kwiecień 2020

Category: